Lokalita

Rezidence Na Brabenci Praha

Výjimečná stavba v neopakovatelné lokalitě u parku Kesnerka. To je Rezidence Na Brabenci.

Bytový dům s 9 bytovými jednotkami se nachází v krásné lokalitě prvorepublikové vilové čtvrti poblíž kopce Na Brabenci na Praze 5, podle kterého dostal i svůj název.

Mimořádná stavba na mimořádném místě, to je Rezidence Na Brabenci.

Kromě vysoké kvality bydlení vás překvapí výjimečná poloha bytového domu v absolutně klidné oblasti, kde je zaručeno soukromí a plno zeleně (dostatečně daleko od ruchu města, přitom v soukromí a absolutním klidu) avšak také v těsné blízkosti centra města.

Rezidence Na Brabenci Praha

Proč si pořídit byt v naší Rezidenci?

Mimořádně klidné místo v Praze

Mimořádně
klidné místo

Rezidence Na Brabenci se nachází na Praze 5 ve velmi klidné lokalitě staré zástavby s minimálním provozem. V blízkém okolí je park, odpočinková zóna Terasy Brabenec a další místa plná zeleně pro dlouhé procházky.

Byty na prodej mimořádně blízko metropole Praha

Mimořádně
blízko metropole

Bez hluku, provozu, v zeleni, ale přesto kousek od centra. To přesně vystihuje polohu rezidence. Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 6 km od domu, takže v srdci metropole jste za pár minut.

Byty na prodej v mimořádné stavbě v Praze

Mimořádná
stavba

Rezidence Na Brabenci je komorním projektem o 9 bytových jednotkách, přičemž každá z nich nabízí svým majitelům vysoký standard bydlení díky svému kvalitnímu vybavení.

Co nabízí okolí Rezidence Na Brabenci?

Školy a školky

V nedalekém okolí se nachází Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4, Mateřská škola Kroupova, Základní škola a mateřská škola Radlická, Základní škola waldorfská, Praha 5 – Jinonice, Základní škola a mateřská škola U Santošky a další.

MHD

Budete využívat městské hromadné dopravy? Zastávky metra (Radlická), tramvaje (Laurová) či autobusu (Dívčí hrady) jsou v blízkém okolí rezidence.

Příroda

V docházkové vzdálenosti od rezidence jsou lesy a krásná příroda. Těšit se můžete například na kopec Děvín (známý také jako Dívčí hrady), který z jedné strany patří do přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí a z druhé do přírodní rezervace Prokopské údolí.

Sport

V blízkosti rezidence Na Brabenci najdete řadu sportovišť jako Sportcentrum Radlice (pro tenis, florbal, futsal a házenou), Sport park Radlice (s vnitřním a venkovním bazénem, saunou, sportovní halou) či odpočinkovou zónu Terasy Brabenec.

Lokalita U Starého židovského hřbitova

Neopakovatelná lokalita u parku Kesnerka

U Starého židovského hřbitova č. parc. 948/2, Praha 5

Chtěli byste se
o Rezidenci Na Brabenci dozvědět více informací?

Kontaktujte nás a my vám rádi všechny vaše dotazy zodpovíme.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.